2 ПАРЧИЊА на Жените Hairnet Snood Нето Bowtie Barrette Косата Пунџа Маска, M
Свеж

2 ПАРЧИЊА на Жените Hairnet Snood Нето Bowtie Barrette Косата Пунџа Маска, M

DEN 463.20

Достапно е за нарачката

Една големина одговара на повеќето.Чувајте ја вашата коса уредни и чисти.Најдобриот подарок за вашите девојки или девојки.Совршен за воздух водителка, банкарски службеник, хотел службеник, ресторан келнерка, machinist, доктор, медицинска сестра, итн.Совршен коса додатоци за двете формални и неформални прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.