SPHTOEO Жените Исклучителна Пеперутка во Облик на Кристал Tassels Коса Barrette Клип Accessary (Сина)
Свеж

SPHTOEO Жените Исклучителна Пеперутка во Облик на Кристал Tassels Коса Barrette Клип Accessary (Сина)

DEN 119.76

Достапно е за нарачката

Повеќе сечење аспект rhinestones на совршен сјај ви нудиме одлична визуелна и допир чувства.Донесува напредни electroplating процеси за да се осигура нејзината цврстина и боја.Материјал : алуминиумски + кристал.Големина : 9.5 cm*4cm.Пакет тоа во кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.