не е применливо 10 Парчиња Бебе Девојки Лакови за Коса Клипови, Рака-Пораби Алигатор Barrettes Grosgrain Лента за Коса Лакови Држачот за Мало Девојче Бебиња Младата Години Но
Свеж

не е применливо 10 Парчиња Бебе Девојки Лакови за Коса Клипови, Рака-Пораби Алигатор Barrettes Grosgrain Лента

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

【Исклучителна Кожа Кутија за Пакување】10 парчиња слатки памук chiffon лакови бебе коса клипови, ќе бидат спакувани во бела кожа за на кутија, убава кутија е погодно за чување од страна на децата на самите себе и нема да го промени обликот на косата клипови поради истиснување за време на транспортот. 【Разноврсна Прилики】Мајка ми го сакаме нашиот цвет на косата клипови за оние слатка новороденче фотографии, родендени, Бебе Туш, бебе подароци, Божиќ, семејството фото реквизити, одмор, назад на училиште, свадба е цвет девојки итн.Тие се совршен додаток на било бебе облека.Само еден клип на вашето бебе девојка е убава коса, едноставно како што е тоа. 【Премиум Квалитет】Овие шарени и симпатична коса клипови се рачно изработени со нега со користење на првата класа материјал, вклучувајќи chiffon, памук и лен ткаенини.Сите материјали, вклучувајќи лепилото се 100% безбедно место за бебето.Ќе се намали, да се шие, притиснете го копчето за ткаенини, и лепак секое парче заедно дека направат подуени три-димензионални коса клипови во пушите и домашно милениче-слободен објект. 【Целосно Наредени Бебе Девојка Hairbows】Секој Цвет и лак е во прилог на целосно наредени клип, сите клипови се целосно покриени со grosgrain лента, мека и долго-траен материјал.Тоа е безбедно и удобно на вашето бебе каде што тоа нема да боли вашите чувствителни и кревка бебето скалпот.Направени со силен стисок дека нема да се лизга надвор од косата. 【Потсетник】Мали делови може да се задави дете ако тие да се одделат,возрасни надзор се потребни.Ве молиме надзор бебиња и мали деца на сите времиња додека носи предмети содржат мали делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.