Janie И Џек Девојка Лак Barrette Косата Додаток - Една Големина - Пинк
Свеж

Janie И Џек Девојка Лак Barrette Косата Додаток - Една Големина - Пинк

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

БЕЗВРЕМЕНСКИ : Внимателно дизајнирани hairpieces дека ќе биде стилски и разиграни за долго време.СИМПАТИЧНА И ШАРЕНИ : Асортиман на убава коса додатоци со различни стилови, бои и дезени.РАЗНОВРСНА : Совршен за секоја прилика и може да се носи во многу различни hairdos.УДОБНО : Покриени со меки ткаенини кои се чувствуваат удобно и ќе биде нежна на косата.ЗА ДЕЦА ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ : Скапоцени на бебињата, симпатична на kindergarteners, модерен на preteens.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.