Barrettes Коса ClipsPlushThree-Димензионални DetachableDaily Жените (сива и розова, Слободни големина)
Свеж

Barrettes Коса ClipsPlushThree-Димензионални DetachableDaily Жените (сива и розова, Слободни големина)

DEN 1869.60

Достапно е за нарачката

Материјал : Кадифен, Е Нежен И Лесен.Повод : Секојдневниот, Партија, Улица, Шопинг, Отворен, Затворен, Birthday (Роденден), Канцеларија, Одмор.Функција : Ова Коса Додатоци Доаѓа Со Црна, Розова, Бела И Црвена, Е Жива И Симпатична, Е Погодна За Секојдневно Носење Да Одговара На Вашата Коса Стил.Стил На Дизајн : Ова Коса Додатоци Доаѓа Со Црна, Розова, Бела И Црвена, Е Жива И Симпатична Овој Коса Додатоци Се Направени На Кадифен Во Животно Уво Форма Оваа Коса Додатоци Е Три-Димензионални, Симпатична, Големи, Единствена, Со Лак Овој Коса Додатоци Се Монтажни, Со Мал Бел, Со Симпатична Мачка Уво Дизајн.Ако Не Знаете Како Да го Користите Овој Производ, Можете Да Испратите Порака за Да Побарате од Нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.