DYNWAVE 2x Автоматско Лист Големи француски Barrette Коса Pin
Свеж

DYNWAVE 2x Автоматско Лист Големи француски Barrette Коса Pin

DEN 191.52

Достапно е за нарачката

Големина (Lx W) : 9 x 2.5 cm/ 3.54 x 0.98 инч.Модерен дизајн, исклучителна изработка, едноставен и елегантен коса barrette додава вашата коса шарм и убавина.Материјал : Метал; Прилики : Канцеларија и Секојдневно.Боја : Злато+Сребро.Блескави лист коса barrette те прави повеќе гламурозна и фати народи очи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.