Utoolmart Base Dimpler Битови Дупчење Битови Алатки Шрафцигер Битови PH2 Хексадецимален месо тело за гипс картон Завртки Лоцирање 10pcs
Свеж

Utoolmart Base Dimpler Битови Дупчење Битови Алатки Шрафцигер Битови PH2 Хексадецимален месо тело за гипс картон

DEN 261.36

Достапно е за нарачката

【Параметри】- Вози Тип : Филипс;месо тело Тип : Хексадецимален;Магнетни Совет;Вкупна Должина : 30мм/1.18".Месо тело Големина : 1/4 инчи. 【Материјал】- Направен од висок квалитет на S2 алатка челик, тоа е постабилна и издржливи. 【Designe】- Длабочината на стоп дизајн може да се ограничи завртка пенетрација и штета за одбор, повеќе корисно и практично. 【Апликација】- Погоден за гипс картон завртки лоцирање и како base dimpler битови. 【Лесен за Употреба】- Лесен за инсталирање и користење на base завртки.Поврзување со било која власт вежба и cordless вежба за нормално користење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.