IDMIX Пренослив Апарат - 3-во-1 Преносни Моќ Банка, Ѕидни Држачи & Вграден USB Тип-C Кабел - 20000mAh Капацитет, Поддржува PD 65W Брзо Полнење - Надворешна Сила Пакет за Мобилен, Те?
Свеж

IDMIX Пренослив Апарат - 3-во-1 Преносни Моќ Банка, Ѕидни Држачи & Вграден USB Тип-C Кабел - 20000mAh Капацитет,

DEN 1202.40

Достапно е за нарачката

????МОЌТА НА движење - Нашите 30w пренослив апарат е дизајниран да им понуди на моќ и погодност додека се движите.Лесно да се лизга во вашите чанти и наплаќаат вашите уреди на дискови, патувања и commutes. ???? 3-ВО-1 приклучок - Овој уникатен 65w моќ банка пакети три корисни функционалности сите во една корисна единица!Тоа може да послужи како сила на банката или на ѕид батерија полнач и вклучува USB Тип-C кабел. ????ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Лесно надополнување без разлика каде се наоѓате во светот благодарение на полначот е компатибилност со ЕУ, AU, и велика БРИТАНИЈА адаптери.Таа работи со повеќето лаптопи, таблети и телефони. ????Најновите Ga N Технологија - Ga N техника е донесен во голема мера да го намали големината на мал цврст структура, и полесни полначот со повисок степен на ефикасноста на полнење.Овој пренослив ѕид полначот исто така пакети еден USB-C порта и една USB-порта така, можете да го полните два уреда истовремено. ????ПАКЕТИ ИМПРЕСИВНА МОЌ - Нашите полнач/powerbank може да се пофали со неверојатни 20000 m Ah батерија капацитет и PD 30 W способност.Кога се користи како ѕид полнач, тоа може ефикасно да се испорача до 65 W PD брзо полнење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.