Брендон Aiyuk 2020 Феникс #117 Fanatics Оган Пукна Дебитант Картичка PGI 10
Свеж

Брендон Aiyuk 2020 Феникс 117 Fanatics Оган Пукна Дебитант Картичка PGI 10

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Инвестиции квалитет колекционерски трговски картичка.Заштитени со врвен пластични носителот и запечатен.Професионални оценување обезбедува купувачи со мир на умот.Феноменална состојба и квалитет загарантирана.Вие ќе примите објект на сликата прв и што е опишано во наслов.Други елементи на сликата може да се достапни во други огласи на овој сајт додека го обезбедува последните.Прекрасни PGI 2020 Феникс Оган Пукна картичка на Брендон Aiyuk.Овие прекрасни паралели никогаш не биле достапни во пакети и само може да се купи за кратко време.Тие се дури и повеќе различни во лице.Оценување обезбедува купувачи со мир на умот да знаат дека имаат картичка во нане состојба и дека заштитна оценување на сопственикот ќе му ја чувате безбедни во пошта и во ваша сопственост.Ве молиме да пребарувате другите наши огласи за повеќе големи картички на овој голем спортист!Голем колекционерски да се стави настрана за долгорочно или дадени како совршен подарок.Бидејќи ние нормално имаме повеќе од еден објект во акции, нашите огласи употреба примерок слика на објект во истата состојба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.