Designsify Karelian Мечка Куче Мајка - Бело Куче Ознака Воена ID Pendant Ѓердан Синџир - за Куче Сопственик Мајка, Сопруга од Ќерка Син Роденден, Годишнина Божиќ, денот на Благодар
Свеж

Designsify Karelian Мечка Куче Мајка - Бело Куче Ознака Воена ID Pendant Ѓердан Синџир - за Куче Сопственик

DEN 334.80

Достапно е за нарачката

ВОЕНА ИНСПИРИРАН ЃЕРДАН : Ова куче ознака е направена од алуминиум со сјаен финиш.Тоа вклучува 30-инчен сребро beaded синџир.Дизајнот е украсен со боја сублимација технологија на насловната со чиста чиста позадина на грбот.КОРИСНА И УНИКАТНА : Креативни и прилагодени подарок дека тој или таа ќе се допаѓа, и тие ќе го види тоа секој ден, кога тие се носат на неговиот или нејзиниот омилен куче ознака.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Замислете изгледот на нивните среќни лице, кога тие се отвори на подарок кутија и да се најде овој кул персоналните куче ознака.Производ Големина : 2 x 1.155 инчен (Висина х Ширина) и 0.125 инчен (Дијаметар).ПОДАРОК ТИЕ ЌЕ го САКАМ : да се Забавуваат и топло присутна колеги, најдобрите пријатели, членови на семејството, како сопруг, сопруга, мајка, татко, баба, дедо, чичко, auntie, внука, внук, син или ќерка.ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : Роденден, свадба годишнина, ангажирање, Мајката на Татко Денот на Вљубените, Божиќ Божиќ денот на Благодарноста, Велигден, дипломирањето, бременост, пензионирање или спомен.Ова Куче Ознака е сигурен да го направат вашиот живот насмевка од уво до уво.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто оваа смешна подарок куче ознака е фантастичен избор.Оваа воена инспириран куче ознака е направена од алуминиум со сјаен финиш.Тоа вклучува 30-инчен сребро beaded синџир.Дизајнот е украсен со боја сублимација технологија на насловната со чиста чиста позадина на грбот.Производ Големина : 2 x 1.155 инчен (Висина х Ширина) и 0.125 инчен (Дијаметар).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.