Labvida 4pcs на Пластовидно Пластични Beakers, Vol.500ml, PP Материјал, со Моделирана Дипломирањето, LVB004
Свеж

Labvida 4pcs на Пластовидно Пластични Beakers, Vol.500ml, PP Материјал, со Моделирана Дипломирањето, LVB004

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Јачина на звук : 500ml, 17oz.Материјал : ПП(полипропилен) материјал, Лесен, лесно да се справи и чисти.Хемиски својства : Добра хемиска отпорност, трајни и autoclavable.Дипломирањето : Моделирани дипломирањето, лесно да се чита и да се идентификуваат.Широко се користи во кујната, лабораторија или во секојдневниот живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.