uxcell Мерење на Купот 25ml/15ml, 35ml/20ml, 45ml/30ml, од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Beaker за Лабораториски Кујна Течности 3in1 Сет
Свеж

uxcell Мерење на Купот 25ml/15ml, 35ml/20ml, 45ml/30ml, од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Beaker за Лабораториски

DEN 323.76

Достапно е за нарачката

[Пакет Содржина] - 1 x 25ml/15ml Beaker, 1 x 35ml/20ml Beaker, 1 x 45ml/30ml Beaker. [Size] - 25ml/15ml : Дијаметар(Долго) : 44mm / 1.73"; Дијаметар(Краток) : 40mm / 1.57"; Вкупна Висина : 67mm / 2.64"; 35ml/20ml : Дијаметар(Долго) : 44mm / 1.73"; Дијаметар(Краток) : 41mm / 1.61"; Вкупна Висина : 88mm / 3.46"; 45ml/30ml : Дијаметар(Долго) : 46mm / 1.81"; Дијаметар(Краток) : 43mm / 1.69"; Вкупна Висина : 97mm / 3.82". [Материјал] - Направени од не ' рѓосувачки челик, рѓа-отпорни, обновливи и трајни, не е лесно да се скрши. [Mutipurpose] - Одлично за мерење или мешање епоксидна смола, лепило, боја, мастило и други течности за уметности и занаети DIY. [Апликации] - Широко се користи во домот, кујна, научно истражување, како и на другите единици на лабораторијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.