Дизел Tees Cummins Snapback Возач На Камион Капи 112
Свеж

Дизел Tees Cummins Snapback Возач На Камион Капи 112

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

Предвремени затворање.Ова е супер висок квалитет возач на камион snapback капи кои се вклопува совршено.Законот е малку криви и целиот шапка има тоа е облик навистина добро.За оние кои се picky за капи фитинг право, ова е еден!Лиценциран логото везени на долната лева страна.Ова е супер висок квалитет возач на камион snapback капи кои се вклопува совршено.Законот е малку криви и целиот шапка има тоа е облик навистина добро.За оние кои се picky за капи фитинг право, ова е еден!Лиценциран логото везени печ на долната лева страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.