Подароци за Жени Мажи Blackhead Смена Вакуум, Електрични Лицето Порите Чисти со Правосмукалка со Вода Спреј, USB Полнење Blackhead Отстранување Алатки со Мраз Топло Компреси?
Свеж

Подароци за Жени Мажи Blackhead Смена Вакуум, Електрични Лицето Порите Чисти со Правосмукалка со Вода Спреј,

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

НАВЛАЖНУВАЧКИ КОЖАТА СПРЕЈ : На blackhead смена е опремен со спреј порта и вода за вбризгување на порта, која може да се инјектира со минерална вода или суштината вода по употреба да се промовира хидратација и намалување на порите по чистењето.Па може да се замени хидратантен masque да придавам влогови на кожата длабоко.НАДГРАДБА на МРАЗ & ТОПЛА ОБЛОГА : Топла облога функција може да се отвори порите, која е погодна да си го цица од blackhead во следниот чекор.Мраз компресира функција може да се намалат порите и затегнете кожата по blackhead е вовлечени надвор.На мултифункционален пора вакуум да може полесно да се отстрани blackheads, акни и маснотии и за нега на кожата. 4 ЗАМЕНЛИВИ СОНДИ : Ова blackhead смена вакуум има 4 различни вшмукување сонди, кој може да се задоволат со чистење на потребите на различни делови од лицето, така што ќе можат да уживаат во професионална нега на кожата дома, како на пример во салон за убавина.СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ : Користење на вакуум негативен притисок центрифугалните сили,ефикасно чистење на маснотии, нечистотии и честички прашина во затнат порите, отстранете blackheads, маснотии и акни.И 3 прилагодливи нивоа можат да бидат избрани без да се грижиш за да му наштети на кожата.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ ИЛИ МАЖИ : Ова blackhead extractor усвојува ергономски крива, компактен и лесен дизајн.Можете да уживате во единствена пора чистење дома или кога ќе патуваат, без да се оди на салон за убавина често.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.