Blackhead Смена, Вакуум Blackhead Отстранување Кора Алатка Екстрактор со 4 Мулти-Функционални Сонди Електрични Кожата Пора Чистење, Полнење Вшмукување Акни Eliminator со 4 Suctions
Свеж

Blackhead Смена, Вакуум Blackhead Отстранување Кора Алатка Екстрактор со 4 Мулти-Функционални Сонди Електрични

DEN 455.52

Достапно е за нарачката

Оваа blackhead правосмукалка решава голем број на проблеми со кожата, ефикасно отстранување на тврдоглави blackheads, whiteheads, мртвата кожа, нечистотија, маснотии и шминка остатоци во порите, мазнење на брчки.Оваа blackheaded правосмукалка изданија повеќе моќни вшмукување за продлабочување на чистење.На blackhead вакуум е ергономски дизајнирана за полесно и поудобно зафат.Овална дупка на главата ја прави вашата кожа повеќе еластични и компактен. ❤Мали И Стилски Дизајн : Мала и едноставна, може да се носат blackhead смена со вас во било кое време, без разлика дали сте дома или во движење.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите и донесувањето на најдобар шопинг искуство за секој клиент.

Основни својства

Voltage and current:5V/1A :
Rated Power:
Size:190*45*40mm :
Power:
UBS charger
Color:
White
Input current:
Input voltage:
5V
Tyep:
Rechargable

Тие исто така купуваат со овој производ.