Грав Производи Јога се Зајакнат - Направени во САД со Еко Пријателски Материјали - Студио Одделение Круг Поддршка Перница Што ја Подига својата Пракса & Трае Подолг?
Свеж

Грав Производи Јога се Зајакнат - Направени во САД со Еко Пријателски Материјали - Студио Одделение Круг Поддршка

DEN 1198.80

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ ПРАКСА : Наменета за различни активни и ресторативна места, ова се зајакнат го прави за подобро јога со зголемување на вашата флексибилност, усогласување, стабилност и здив.СТУДИО-ОДДЕЛЕНИЕ за КВАЛИТЕТ : Комерцијални одделение пена јадро се завиткани во четири слоеви од памук вата за оптимална поддршка & екстра фирма долго-траен структура - 1 Година Гаранција вклучени.ПРЕМИУМ ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : Дизајнирани од професионални Јогиите и рачно изработени со еко пријателски материјали без штетни хемикалии - осигурување е мека, удобно и отстранлив за полесно машина перат чистење.На ЛОКАЛНО ниво НАПРАВЕНИ & ОДРЖЛИВИОТ : 33 години Направен во Америка, Грав Производи се направени да траат од најдобрите еко-пријателски материјали кои се достапни - одржливо извори & земјата произведени од страна на семејството се кандидира бизнис во САД.КОЛО ДИЗАЈН : 27" долго со голема 9" дијаметар.Одлично за под коленото & Savasana поддршка, и во долниот дел на ослободување - погоден за Zafu медитација & масажа терапија - удобен носат на рака на врвот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.