2 Парчиња Уникатна Боја ЕВА Тула во Облик на Јога Блокови за Рамнотежа, Флексибилност, Фитнес, Тело Вежба, Пилатес Придружени со 1 Јога Појас и 1 Пар на Јога Чорапи
Свеж

2 Парчиња Уникатна Боја ЕВА Тула во Облик на Јога Блокови за Рамнотежа, Флексибилност, Фитнес, Тело Вежба, Пилатес

DEN 2052.00

Достапно е за нарачката

НАПРАВЕНИ ОД ЕВА МАТЕРИЈАЛ : 100% не-токсични, еко-пријателски, долготрајна издржливост и не се лизга дури и пот.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Лесно во транспортот, совршен за on-the-go, во студиото, или во домашна употреба.МОДЕН УНИКАТНА БОЈА : бои се единствени и не може да се најде насекаде им помогне на вашиот јога блок стане модерна и модата.ТУЛА во ОБЛИК на ДИЗАЈН : Beveled рабовите обезбеди мек зафат, Влага доказ и задржи бактериите подалеку.МЕЃУНАРОДНАТА СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Продолжената вашиот протега и се усогласува вашето држење совршено се вклопуваат за сите фитнес нивоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.