Zengjo Mens Квартал Zip Pullover Термички Долг Ракав Кошула
Свеж

Zengjo Mens Квартал Zip Pullover Термички Долг Ракав Кошула

DEN 599.52

Достапно е за нарачката

Хедер.Се повлече На затворање.Не Кајгана. ✎Термички 1/4 Zip pullover, направени од удобно топлина-задржување на ткаенина,супер меки,дише,високо водат за супериорен мобилност.Мека бранеа внатрешната страна заштити вашето тело против настинка преку одржување на топлина, без додавање на дополнителна вчитување. ✎Се потсмеваат на вратот половина zip дизајн,лесно се повлече и исклучување,заштита на вашиот врат од студ и ветар задржување на топлината во зиморничав дена.Рефлексивни пред патент, исто така, гарантира безбедноста на вечерни активности.Raglan armhole со ергономски 4-игла flatlock шевовите,која овозможи поголем опсег на движење. ✎Атлетик Одговара : ве Молиме проверете во прилог големина на табелата сликата пред да нарачате за соодветна големина. ✎Идеален термички pullovers за трчање, џогирање, голф,или како дели база слој во пешачење,качување,скијање или други активности на отворено во студената сезона.Исто така одлична за секојдневна работа/lounging или патување. ✎Машина за миење или рака мие на ниска температура.Висат во сува и добро вентилирани област, не кајгана.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, бои може да изгледаат различно на индивидуални следи поради светлината, контрастот и други прилагодувања разлика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.