18 Парчиња Не-Нула Пластични Scraper Алатка Карбонски Влакна Пластични Scraper Мулти-Цел Scraper Пен-во Облик на Scraper Чистење Scraper Алатка за Чистење Мал и Тесен Простор (Blue)
Свеж

18 Парчиња Не-Нула Пластични Scraper Алатка Карбонски Влакна Пластични Scraper Мулти-Цел Scraper Пен-во Облик

DEN 2258.40

Достапно е за нарачката

Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 18 парчиња на не-нула пластични гребење во 3 различни стилови, што е доволно за вашата чистење барања.Парична казна изработка : нашата мулти-цел scraper е направен од карбонски влакна пластика, која е квалитетен и доверлив материјал, изработка на scraper цврст и стабилен, лесен во тежина, не е лесно да се скрши, може да трае и за долгорочна употреба.Широк спектар на примена : овие пластични гребење се погодни за чистење тесни агли, краевите, и пукнатини, исто така, може да се користи како храна scraper, налепница отстранување алатка, етикети смена, кујна scraper, автомобил scraper, боја scraper, и повеќе.Лесно да се одржи : чистење scraper алатка мерки за прибл. 15 x 0.9 cm/ 6 x 0.4 инчи, со долги и тенки рачка, оваа алатка е лесно да се одржи; Тоа е она што ја прави алатка во можност да се чува во кујната, автомобил, канцеларија, брод, лента со алатки, алатка продавница, багаж и така натаму.Широка употреба : ова пенкало во облик на scraper алатка е, исто така соодветни за отворање на мобилни телефони, компјутери, апарати и други објекти, како и поправка алатка, тоа ќе не нула вашите елементи, кои се многу практични.Разни опции : Постојат 3 стилови на пластични гребење, која може да се примени за чистење на мали и тесни простори.Појавување со различни стилови се направи на вашиот чистење проекти полесно.Идеален подароци : Оваа група на гребење со класичен боја и убав материјал е идеален избор да биде подарок за вашето семејство, роднини, пријатели, соседи и другите, што може да им даде повеќе погодност во секојдневниот живот.Спецификации : Главен материјал : јаглерод влакна пластични Боја : како на фотографии е прикажано Големина : прибл. 6 x 0.4 инчи Количина : 18 парчиња Пакетот вклучува : 18 x Пластични гребење Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Посочи делови се вклучени, ве молиме да се држат настрана од мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.