Холивуд Црвена Коса Боја | PPD слободни Постојан црвена коса боја | Црвен дом коса боја за полнење | Вегетаријанска коса боја | без Суровост | Smart Убавина бои косата + Smart
Свеж

Холивуд Црвена Коса Боја | PPD слободни Постојан црвена коса боја | Црвен дом коса боја за полнење | Вегетаријанска

DEN 334.80

Достапно е за нарачката

Се трансформира во вашата боја на коса со овој модерен Холивуд Црвено постојана губење на боја.Smart Убавината на косата боење колекции ги користат најновите салон квалитетот на косата боење технологија и да ја направат достапни и пристапни за домашна употреба.Она што е Smart Plex?Може да се види 'plex' во професионални салони.Опишан како "еден најзначаен развој во боја на косата' plex е за разлика од другите уреди и третмани што само додадете состојки.Plex всушност ја храни и rebuilds микро-обврзници влакна структурата на вашата коса што го прави поздрава и посилни.Изберете со доверба.Сите наши Паметни Убавина боја на коса производи, формулации и состојки се извори за да ги задоволат најновите ЕУ/велика БРИТАНИЈА Козметички Директиви " правила и прописи.PPD СЛОБОДЕН, сите Паметни козметички производи се Вегетаријанци коса бои и не се тестирани на животни.Овој комплет содржи 50мл на Smart Убавина трајна боја на косата, со додадени Smart plex, а 75ml шише на Smart крем Боја, еден пар на заштитни ракавици и што може да се види чекор по чекор инструкции летокот.За да го користите, едноставно читање и следење на упатства за безбедност, се меша бојата темелно со крем, се применуваат еднакво, почекајте 30 минути, исплакнете и стил како што сакате.Вие не треба да се користи средството за смекнување на косата.Ако вашата коса е густа или долг, два pack може да се бара.Со 100% сива покриеност ние ставајте голем акцент во остварувањето на интензивна боја резултатите - како што би се очекувало од професионални салон за убавина - но сепак тие се лесно и безбедно да се користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.