Косата Боење Восок, Spdoo Црвени, Розови Бои Унисекс Мулти-Бои Привремен Моделирање Коса, Восок, DIY Боја на Косата Восок Кал Коса, Боја Крем За Секојдневна & Партија Упо?
Свеж

Косата Боење Восок, Spdoo Црвени, Розови Бои Унисекс Мулти-Бои Привремен Моделирање Коса, Восок, DIY Боја на

DEN 458.40

Достапно е за нарачката

???? 【РОЗОВА БОЈА и ВОСОК ЗА DIY КОСА СТИЛ】Злато, Зелена, Сива, Сина, Виолетова, Црвена(повеќе како пинк), може да се меша 2-3 различни бои за да се постигне саканата боја или искачување боја. ???? 【КАРАКТЕРИСТИКИ & ЕФЕКТ】Лесна употреба и чисти, Освежувачки мирис и преносни.Ако не сакате вашата страна земјите-членки, ние ви препорачуваме да користите ракавици кога ќе се применуваат на восок на косата. ???? 【СОВРШЕН ЗА КОСТИМОТ ПАРТИЈА】шарени боја на косата восок е совршен за сите видови на Прослави, Забави, Елен & Кога, Настани, Клубска, Гробови, ноќта на Вештерките, Фенси облека, Секојдневна употреба. ???? 【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】1 Пакет Розова Боја Восок Кал Боја Крем, Тежина : 130 грам/секоја боја. ???? 【ТОПЛО ПОТСЕТАТ】Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.