HJL Боја на Косата Постојано Губење на Боја Крем со Чешел Апликатори Амонијак Слободни Коса Боја за Полнење, Бакар, Пакување од 1
Свеж

HJL Боја на Косата Постојано Губење на Боја Крем со Чешел Апликатори Амонијак Слободни Коса Боја за Полнење,

DEN 357.36

Достапно е за нарачката

2 во 1 Боја на Косата : Иновативни чешел апликатори дизајн, бои пломби сите-во-едно, микс-бесплатно, лесно ја инсталирате.Коса боја е толку лесно & директен како чешла косата.Тоа е најдобар избор за земање на креативни дома салон во рака.Чешел косата нежно пред да го користите.Амонијак-слободен Формула Коса, Боја Крем : Тоа е збогатен со маслото од Јојоба и козметички одделение Ланолин, нежни за скалпот, правејќи ја косата се чувствуваат здрави & свиленкаста.И игра подлабоко климатизација улога, повеќе хидрирани, хранети на косата.Без амонијак, без ужасно хемиски мирис.Постојана Боја на Коса Боја : да се Даде на вашата коса бескрајни зајдисонце боја која со светло портокалова тонови.Уживајте во убава, природен изглед, богата, долга-трајни боја од коренот до врвот.Тоа ќе трае до 8 недели во просек.Поп Бои Косата Боење : Светли и живописни бои на бакар покажете ја вашата виталност.Бојата инфузија формула оди длабоко и продира секое влакно, за богатите ѓумбир snap боја, од внатре кон надвор.Тоа ќе излезе на повеќето точно на косата која е 8°-9° или полесни.Удобен 200ml Боја на Косата за Полнење : Лесен за употреба коса боја, тоа е совршен за секојдневна употреба, фестивали, партии.Тоа вклучува лесен боја на косата чешел, ракавици, earmuffs, мантил, бања капа, мали и чешел.Свежа овошна арома без луто вкус.Во убава боја на косата, таа зрачи со единствена овошен мирис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.