Clairol Убаво ' n Лесно Постојана Губење на Боја, 3 Кафена Црна Боја на Косата, 3 Count
Свеж

Clairol Убаво ' n Лесно Постојана Губење на Боја, 3 Кафена Црна Боја на Косата, 3 Count

DEN 560.64

Достапно е за нарачката

Создава 3 салон на ѕвонење и моменти во 1 едноставен чекор со користење на Боја Комбинација на технологијата.Покрива 100% од grays со комплементарни нагласува и lowlights за автентичен изглед.Се добие постојан црна боја на коса која трае до 8 недели.Една боја на косата апликација полнење : Боја Комбинација Формула, Боја Комбинација Activator, CC Плус Боја Печат клима уред, Експерт ракавици.Трае до 8 недели. 100% сива покриеност.Вклучува Color Seal Климатизација Сјај да помогне да се печат во убава боја и интензивен сјај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Revlon Шампони, 100 ml
Свеж
Revlon Шампони, 100 ml
Достапно е за нарачката
DEN 520.32
Оценка на купувачите: