CBTwear Бидете Внимателни јас ќе ти Кажам моите Auntie - Внука или Внук Подарок - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit
Свеж

CBTwear Бидете Внимателни јас ќе ти Кажам моите Auntie - Внука или Внук Подарок - Симпатична Бебе во Едно Парче

DEN 332.40

Достапно е за нарачката

Сите ние имаме на дизајни : кралот, кралицата, принцот, принцеза, мечка, убавина, ѕверот сите достапни се во сите големини и плус големина, ако е потребно.Нашето Семејство кошули се совршени за мајка, татко, син, ќерка, деца и бебе.Ние се споменува нашата Бидете Внимателни јас ќе ти Кажам моите Auntie бебе bodysuit е 100% памук за ултра удобност и мекост.Удобен плик набори во рамената на едно парче направете го тоа лесно да се повлече над бебето е главата, избегнување на добивање на било кој вид на неред, кој е на onesie на нивното лице или главата.Можете да подарок тоа да се очекува од мајка на бебе туш, за објавувањето на бременоста, какви било празник, посебен повод, полот откриваат, поради датумот и Денот на Мајката присутни.За да се Биде Внимателен јас ќе ти Кажам моите Auntie onesie за новороденчињата, доенчињата и години карактеристики на духовит и единствени пред дизајн кој е сигурен да ви дадат и други возрасни chuckle.Тие се пред-shrunk и пред-изми во слободни и јасно, чисто перење детергент кој е безопасен за вашето бебе е чувствителна нова кожа.На професионална одделение, ткаенина екран-за печатење во боја се користи, е не-токсични и без растворувачи и вештачки мириси.На врвот на ова, нашите bodysuits се еколошки.Тоа е постојан и понатаму е топлина-притисне по сликарство процес за да се обезбеди апсолутна постојаноста, кој никогаш нема да избледи.Благодарение на 100% памучна ткаенина, нашите Бидете Внимателни јас ќе ти Кажам моите Auntie бебе bodysuit овозможува за сите-ден носат или цела ноќ sleepwear.Ова се Биде Внимателен јас ќе ти Кажам моите Auntie onesie прави adorably одличен подарок за секој кој има бебе, знае некој со бебе, или се очекуваат нови бебе.Машина За Миење.Предвремени затворање.Грижа Инструкции : за Да се обезбеди најголема долговечност и интегритетот на нашето бебе onesies, не се препорачува да се грижи инструкциите да ги следите : Завртете го bodysuit внатре кон надвор.Имаме стилски Бременост и мајчинство за нови мајки.Како секој CBTwear бебе onesie е направен само со најдобрите, високо-квалитетни материјали, вашето бебе е сигурно да се биде во нивните comfiest, и тие нема да се распадне, по неколку миење циклуси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.