Hanes Момчиња Кул Удобност Дише Мрежа Боксер Кратка 6-Pack Избрани Боја
Свеж

Hanes Момчиња Кул Удобност Дише Мрежа Боксер Кратка 6-Pack Избрани Боја

DEN 256.80

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Памук, 37% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.X-temp технологијата е дизајнирана за да се прилагоди на вашиот температура и активност за да бидете кул и суво за во текот на целиот ден удобност.Влага-wicking технологија ви го чува на ладно и суво.Ознака помалку за чеша слободни удобност.Hanes ознака помалку x-temp момчиња боксер кратко се повеќе од ладно, тие се обезбеди удобност од училиштето за да се игра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.