Ледените Топла Orignal Болка Ослободување Крем 1.25 оз. Моќен Болка за Мускулите & Зглобовите Бела
Свеж

Ледените Топла Orignal Болка Ослободување Крем 1.25 оз. Моќен Болка за Мускулите & Зглобовите Бела

DEN 255.84

Достапно е за нарачката

Содржи еден (1) 1.25 оз.цевка на Ледените Топла Оригинални Болка Ослободување на Крем.Ледените Топла болка крем помага привремено олеснување на мали болки поврзани со болка во грбот, болка од артритис, болка во мускулите, sprains, модринки и грчеви во мускулите.Оваа ментол крем започнува со работа на контактот за да овозможи брз олеснување.Ледените Жешки крем остава мрсна остатоците зад себе, кога се нанесуваат во кожата.Америка е Број 1 тематски болка бренд меѓу преку ШАЛТЕР тематски аналгетици.Стил : Ново Пакување | Големина : 1.25 Унца (Пакување од 1).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.