БИО-ОЛЕСНУВАЊЕ +H, Коноп Болка Гел, Ладење Гел w 10% Ментол во Коноп Масло, 3 oz Roll-on за Артритис, Болка во Мускулите, Болки & Болка во Грбот, Тематски и Аналгетски, Брзо Деј?
Свеж

БИО-ОЛЕСНУВАЊЕ +H, Коноп Болка Гел, Ладење Гел w 10% Ментол во Коноп Масло, 3 oz Roll-on за Артритис, Болка

DEN 311.28

Достапно е за нарачката

-Ако, поради некоја причина, не сте целосно задоволни, ние ви нудиме целосна наплата, без прашања праша.Кликнете на "Додади во Кошничка" копче и да добијат инстант болка сега!. -Прашајте го вашиот лекар за користење на Био-Олеснување ако страдате од фибромијалгија, plantar fasciitis, артритис, болки во грбот, ишијас, хронична болка, карпален тунел, шин splints, рамена болка, tendinitis, вратот болка, тенис лактите, колковите болка, болка во петицата, bursitis, и воопшто мускулна болка. -Придвижуван од 10% ментол, Био-Олеснување ефикасно обезбедува непосредна ладење и смирувачки олеснување на барање на кожата.Формула вклучува 500mg на коноп масло, Camphor, Boswellia и повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.