Wilton Залак-Големина Пусти Плоштади Силиконски Калап, 24-Шуплина
Свеж

Wilton Залак-Големина Пусти Плоштади Силиконски Калап, 24-Шуплина

DEN 249.36

Достапно е за нарачката

Силиконски калап овозможува лесно ослободување и брзо расчистување.Withstands температури до 500 степен F. Замрзнувач, микробранова печка, фурна и машина за миење садови безбедно.Пан димензии : 13.25 инчи x 8.25 инчи (33.7 сантиметар x 21 сантиметар), Празнина големина : од 1,5 инчи x .75 инчи (3.8 сантиметар x 1 сантиметар).Увезени за Wilton.Големина : МИНИ | Боја : Кафена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ComposiMold-Flex20oz
Свеж
ComposiMold-Flex20oz
Достапно е за нарачката
DEN 1653.60
Оценка на купувачите: