hearain Жените Удобен Водат Pajama Панталони Повик за Широка Нога Дневна Панталони Мека Drawstring Pj Bottoms Palazzo Панталони
Свеж

hearain Жените Удобен Водат Pajama Панталони Повик за Широка Нога Дневна Панталони Мека Drawstring Pj Bottoms

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

95% Полиестер, 5% Други Влакна.Еластична затворање.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex, супер меки, дише и лесни, супер еластичен и кожата пријателски.Големина : 【*Генерација 2】▶XS=US0-2 (половината : 24.5"-26.5"), ▶S=US4-6 (половината : 26.5"-28.5"), ▶M=US8-10 (половината : 28.5"-31.0"), ▶L=US12-14 (половината : 31.0"-34.5"), ▶XL=US16-18 (половината : 34.5"-38.5"), ▶XXL=US20-22 (половината : 38.5"-42.5"); Inseam : (Факултативно)краток = 26.0"; редовно = 28.0"; долго = 30.0";.Дизајн : Еластичен Појас .Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Еластична висока половината со Drawstring.Може Лесно Се Вклопуваат Различни Телесни Типови.Мала Тежина.Малку се водат s широк нога панталони.Ознака XS : ( US0-2 ) Половината : 24.5"-26.5", Inseam : 30.0".Ознаката S : ( US4-6 ) Половината : 26.5"-28.5", Inseam : 30.5".Ознака М : ( US8-10 ) Половината : 28.5"-31.0",Inseam : 31.0".Ознака L : ( US12-14 ) Половината : 31.0"-34.5",Inseam : 32.0".Ознака XL : ( US16-18 ) Половината : 34.5"-38.5", Inseam : 32.0".Ознака XXL : (US20-22 ) Половината : 38.5"-42.5", Inseam : 32.5".Ве молиме Овозможи 0.4-1.2 Inche Разлика, која му припаѓа на нормалниот опсег.Врзување јазли на крајот на извлекувањето жици пред да се мијат нив. ( Спречи подготвени string падна ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.