HWAHONG Гравирање Гума Ролери Brayer Печат Печатење Скрининг Мастило Алатка (20mm)
Свеж

HWAHONG Гравирање Гума Ролери Brayer Печат Печатење Скрининг Мастило Алатка (20mm)

DEN 285.60

Достапно е за нарачката

Може да се користи во комбинација со вода, масло и акрил.Тоа е лесно да се работи со рамномерно распоредени тркалање на мека гума материјал се со мазна завршница кога сликарство.Може да се користат за различни намени, освен гравирање работа.Производ description Width на Roller10mm / 0.4"20mm / 0.8"30мм / 1.2"Материјал : Синтетички Каучук, од Нерѓосувачки Челик, Дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.