Џет Ски Лични Watercraft Покрие Компатибилен за Јамаха WaveRunner FX Cruiser SVHO Модел Години 2014-2015 Џет СКИ Маска
Свеж

Џет Ски Лични Watercraft Покрие Компатибилен за Јамаха WaveRunner FX Cruiser SVHO Модел Години 2014-2015 Џет

DEN 1679.76

Достапно е за нарачката

2" во должина.Dual резервоарот за гас пристап табови.Вклучени Бенефиции : Додатоци Комплементарни Ресурси : SBU Инсталација Настава, Грижа Тешки, elasticized шок-кабелот пораби во полите на jetski покритие; Приколка Hitch Пред Отворањето на Приколка Pin; Интегрирани trailering систем со вграден-во брзо прилагодување ремени за тензија панели.Наменети за долгорочни внатрешна/надворешна складирање, како и долги trailering.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.