Silverline Алуминиум Sash Менгеме 900mm
Свеж

Silverline Алуминиум Sash Менгеме 900mm

DEN 715.92

Достапно е за нарачката

Екструдиран алуминиум со фрли глава и нога.Пролет-вчитува брзо прилагодување механизам.Вилицата ширина 40 мм.За мала до средна должност стегање.Погоден за дрво и општи DIY употреба.Направени од U дел, екструдиран алуминиум со фрли глава и нога.Пролет-вчитува брзо прилагодување механизам поставува нога да се поправи положбата на бар.Длабоко-намалување на Acme тема овозможува завршна стега и примена на стегање притисок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.