Продавница-Onda 5-Pack 11 Вртливата Подлога LockingC Стеги Set - Продадени од страна на Ucostore Само
Свеж

Продавница-Onda 5-Pack 11 Вртливата Подлога LockingC Стеги Set - Продадени од страна на Ucostore Само

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

Ние го најде совршениот Заклучување C-Стегач за сите видови на изработка!Продавница-Onda ни дава најдобра вредност за Заклучување C-Менгеме на добра цена. ✅ Супериорен контрола на притисок во споредба со другите стеги.Продавница-Onda Заклучување C-Стега може да се направи истата работа, со своите тешки-должност зафат.На занатски е само добра како и неговата алатки На занаетчии вештина секогаш ќе биде неговата најдобро средство.Неговиот компактен дизајн е исто така одлична за алатки за патување занаетчии. ✅ Совршен за двата дома и работилница за проекти. ✅ ПРЕЦИЗНОСТ ЗАДРЖЕТЕ – Благодарение на својата прилагодлива вртливата влошки, кои автоматски ќе се приспособат според површината е форма, секогаш ќе добие кои прецизно се одржи која ќе ви заштеди дополнителни секунди без сите прирачник за адаптација сте се користи за да прави.Својата 11-инчен заклучување функција е сигурен избор за дома или работилница проекти.Рацете ќе зборуваат за својата работа и неговиот талент секогаш ќе се види во сите фази на производство.Што би сакале вашиот tools да трае и да се задржи, не би ти?. ✅ НАПРАВЕНИ ОД ИНДУСТРИЈАТА-ОДДЕЛЕНИЕ ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК – Ова се стега е изградена од високо-одделение јаглероден челик за максимална цврстина и трајност.На занатски, исто така, ќе треба другари дека нема да се одржи него назад.Сеуште има втор мисли?Нека Продавница-Onda дали нејзините чуда, вклучувајќи : ✅ Мазна стеги и удобен зафат. ✅ ПОГОДЕН ЗА ЕДНА РАКА РАБОТА – Тоа е ергономски дизајниран за една рака ефикасност и леснотија на користење кога се работи за вашите проекти.Добие контрола (буквално)!Кликнете на Додади во Кошничка, СЕГА и да бидат врвни мајстори сте би требало да биде!.Тоа ефикасно да се заклучи делови и било каков вид на материјали за прицврстување, заварување, собранието, и многу повеќе!Овој сестран менгеме е идеален за машини, столарија, металугрија, автомобилската апликации, и други задачи каде тесна и сигурен зафат е потребно.Неговиот генијален вртливата влошки обезбеди поголема комунални за стегање на сите видови на форми за близок-фитинг потпора да било агли, краевите, или нерамни површини, и цврсто да се одржи на материјали без оштетување на работа површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.