Rolson 14189 G-Менгеме Set - 3 Парчиња
Свеж

Rolson 14189 G-Менгеме Set - 3 Парчиња

DEN 381.60

Достапно е за нарачката

Димензии 25, 50 и 75mm.Malleable леано железо рамка.Т бар справи и вртливата чевли.Број на модел : 14189. Опис на производот Rolson нудиме широк спектар на алатки кои се погодни од секојдневна употреба од страна на DIY ентузијаст на on-the-job професионалци.Нашиот печат на одобрување ти овозможува да се чувствуваат сигурни дека вашата избрана производ е произведен со меѓународните стандарди, кој доаѓа добро презентирани во уникатен Rolson брендирани пакување.Rolson се постојано со цел да се зголеми и да се подобри нивниот каталог со воведување на повеќето возбудлива, иновативна и сигурни производи е можно без да се загрозат на нивните вредности за квалитет и безбедност.Сет Содржи : 1 x 3pc G Стеги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.