Gelessy Центар Конзола Чаша Носителот Компатибилен со Ford F250 F350 F450 1999-2010 Центар Конзола Чаша Носителот Потпирач Подлога, централната Конзола Додатоци (Беж)
Свеж

Gelessy Центар Конзола Чаша Носителот Компатибилен со Ford F250 F350 F450 1999-2010 Центар Конзола Чаша Носителот

DEN 491.76

Достапно е за нарачката

????[HIGH QUALITY] - Нашиот Центар Конзола Чаша Носителот е направен од Високо-Квалитет на Пластика, без Чуден Мирис, Висока Температура Отпор, Отпорност на Корозија, Отпорност на Триење, и ќе не пена кога се Ставаат во топли Пијалоци. ????[ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] - Нашиот Центар Конзола Чаша Носителот Потпирач Подлога е Лесно да се Чисти.Тоа може да се Избриша со Влажна Крпа или Мијат со Вода.Тоа не ќе ги кородираат или Издува Поради Водата. ????[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] - Нашиот Центар Конзола Чаша Носителот Подлога е Лесно да се Инсталира.По Отстранувањето на старите делови, можете да го Инсталирате без Алатки, и тоа може да се Направи во неколку Минути. ????[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА] - 1* Центар Конзола Чаша Носителот, ние ќе ги стави Дополнителни Производи во Производот, со Надеж дека ќе ви Помогнат кога ќе го Замени на Делови. ????[ПОТВРДИ МОДЕЛ] - Потврдете Моделот пред Ставање на Ред.Ако не сте Сигурни дали Производот е Погоден за вашиот автомобил, можете да Испратите и-Мејл на " Контактирајте нè за Потврда.Боја : Беж.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.