Basenor Тесла Модел С Модел 3 Потпирач За Складирање Кутија Организатор Центар Конзола Фах Accessoies -2022
Свеж

Basenor Тесла Модел С Модел 3 Потпирач За Складирање Кутија Организатор Центар Конзола Фах Accessoies -2022

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Сопствен Патент Дизајн : Совршено се вклопуваат за 2017 2018 2019 2020 2021 тесла модел 3 модел Y. Тоа што е скриено во потпирач кутија и е лесно достапен.Мора да се има додаток за Тесла Модел С Модел 3. Складирање Функција : Ова тесла модел 3 y организатор послужавник може да се сместат многу мали предмети.Како што се банкарски картички, возачка дозвола, монети, очила, пари, клучеви и кармини, итн.Двоен слој Дизајн : школка е тешко ABS пластика и внатрешноста е кадифен обвивка.Тоа е исто како материјал во внатрешноста на потпирач кутија.Кој може да биде против пролизгување, анти-вибрации и анти-нула.Запалка приклучок Дупка : Тоа доаѓа со запалка приклучок дупка дизајн, кој нема да имаат некакво влијание врз користењето на запалка приклучок.Прецизниот Дизајн : Овој модел 3 модел y потпирач за складирање лента е многу лесен за инсталација и нема да остави никакви празнини околу рабовите.Тоа го прави целосна употреба на потпирач простор.И тоа исто така не влијае на затворање на потпирач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.