0001634174 Замена за Toyota, Тундра Центар Конзола Безбедно 00016-34174 AKWH
Свеж

0001634174 Замена за Toyota, Тундра Центар Конзола Безбедно 00016-34174 AKWH

DEN 4776.00

Достапно е за нарачката

AKWH Пиштол Безбедно Кутија се Направени од Издржлив ладно валани челик, премачкување со отпорно на гребење црно во прав.Кој има 2 прегради за складирање и фах, да ги задржи вашите предмети безбедно и организирано !.L*W*H : 40.00 * 35.00 * 30.00 CM Тежина : 10.95 КГ.Дел# 0001634174, 00016-34174 Директно Замени за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Тојота Тундра 5.7 L V8 Возила.Доживотна Гаранција е Предвидено.Имаме контактирани фабриката за засилување на аглите од кутијата, ако постои проблем со објектот, ве молиме да не информирате во времето, ние го цениме вашиот вредни сугестии.Неколку капки на лубрикант масло во кодот за јадрото може да се подобри мазност.Јас.OEM/Reference/Дел Број : 00016-34174,0001634174 II.Компатибилен за возилото подолу : Toyota Тундра 2014-2019.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.