ZENIX 2021 Втората Генерација Тесла Модел 3 Y Центар Конзола Заврши комплет Покрие |Премиум Реална Карбонски Влакна|Нова генерација EV Додатоци|2 Парчиња (Мат Карбонски В?
Свеж

ZENIX 2021 Втората Генерација Тесла Модел 3 Y Центар Конзола Заврши комплет Покрие |Премиум Реална Карбонски

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Совршено се вклопуваат - Исклучиво наменета за новата генерација Тесла Модел 3 (2021) централната конзола.Елегантна и остри.Материјал : премиум Вистински супер тенок се намали Јаглерод Влакна и висок квалитет 3 M лепило.Подобро од decal верзија.Практична настава : ZENIX Тесла центар конзола заврши е суштински акцент за вашиот Тесла Модел 3, атрактивен и практичен, анти-отсјај, и анти-отпечаток.Не само што заврши заштитете го вашиот Тесла Модел 3 Центар Конзола од нови инциденти, тоа исто така ја крие постојните гребнатини и флеки.Инсталација : Го обвива се лесно да се инсталира.Тоа е вистински карбонски влакна заврши наместо на налепница заврши.Тоа доаѓа со 3m селотејп во грбот.Нема повеќе алатка или вежба е потребно, Тоа нема да навивам и да ја напушти која и да воздушен балон споредуваат со кожа и винил.Само треба да лупам надвор од лепило и ставете го на десната позиција.Елегантен дизајн : вистинската карбонски влакна заврши обезбеди остри и спортски изглед за вашиот Тесла внатрешни работи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.