Juvale Мини Tabletop Chalkboard Знаци со Дрво База (6 Парчиња), 6 х 8 Инчи
Свеж

Juvale Мини Tabletop Chalkboard Знаци со Дрво База (6 Парчиња), 6 х 8 Инчи

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

6 Pack tabletop chalkboard знаци со дрво база и да се справува.Да ги користите овие двојно двострано blackboards да ги споделите со клиенти знаат вашите секојдневни промоции, реклама, промоција, најава и отворен часа.Одлично за пишување надолу персонализирани пораки, белешки, распоредот, или to-do-листи.Направени се од МЕДИЈАПАН, овие tabletop chalkboards функција рустикален дрвени база дизајн кој е идеален за додавање стара шик и гроздобер допре до дома décor.Отстранлив база, Креди не се вклучени.Погодни за употреба со редовни креда или течни креда маркери.Ги чистат со влажна крпа по секоја употреба.Бара лесно се соберат - само лизгајте го chalkboard да одговара на каналите.Димензии : База : L5.9 x W1.97 x H0.74 инчи, Креда одбор : L5.9 x W0.12 x H7.8 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.