Emivery Сина Спин Четка Пол се Справи со Замена на Подот Четка Ротирачки Телескопски Кат Четка Пол за Домашна Кујна
Свеж

Emivery Сина Спин Четка Пол се Справи со Замена на Подот Четка Ротирачки Телескопски Кат Четка Пол за Домашна

DEN 1632.00

Достапно е за нарачката

1.【Големина】 : Стигнале четка пол, вкупна должина : 125 cm/49.2 во, стигнале должина : 27cm/10.63 во. 2.【Функција】 : На ротира се префрлат лесно може да се прилагоди на прачка должина. 3.【Се справи со Дизајн】 : Со бесење дупки на врвот, може да бидат обесени на ѕидот, заштеда многу простор. 4.【Апликација】 : Погоден за повеќето се вртат џогерите замена. 5.【Материјал】 : Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.