Qinyayoa Прст Почисти Заби, Dual Двострано Бебе Четка за заби Транспарентен Безбедно со Складирање Случај за Секојдневна Употреба(Бела)
Свеж

Qinyayoa Прст Почисти Заби, Dual Двострано Бебе Четка за заби Транспарентен Безбедно со Складирање Случај за

DEN 424.80

Достапно е за нарачката

Прст во облик на дизајн, се вклопува удобно на возрасен индекс прст за безбедност и ефикасност време за чистење на вашето бебе уста.Доаѓа со складирање случај да се задржи на прст четка, да се спречи објект од и dusts.Совршен за вашето бебе да се отстрани шеќери и дека може да иднина распаѓање, да ви помогне да се развие љубов на четкање на заби и добро орално навики.Направени од храна одделение силиконски материјал, нетоксичен, безбеден и удобен за употреба.Двојно-еднострани со четка и масажа испакнатини за чистење на заби и масажа на непцата.Направени од храна одделение силиконски материјал, нетоксичен, безбеден и удобен за употреба.Двојно-еднострани со четка и масажа испакнатини за чистење на заби и масажа на непцата.Прст во облик на дизајн, се вклопува удобно на возрасен индекс прст за безбедност и ефикасност време за чистење на вашето бебе уста.Совршен за вашето бебе да се отстрани шеќери и дека може да иднина распаѓање, да ви помогне да се развие љубов на четкање на заби и добро орално навики.Доаѓа со складирање случај да се задржи на прст четка, да се спречи објект од и dusts.

Основни својства

Condition:
Brand new
Optional Color(Storage case):
White / Pink /Blue
Color of toothbrush:
Transparent
Material:
Silicone toothbrush + Plastic storage case
Size of storage case:
7 x 4.1 x 2.8cm / 2.8 x 1.6 x 1.1 inch (appr.)
Recommended age:
6 months and up
Package List:
1 x Baby finger toothbrush :
1 x Storage case :
Notice:
Do not wash the toothbrush with corrosive chemicals. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Тие исто така купуваат со овој производ.