Бебе Четка за заби, Удобен, Практичен Мат се Справи со 3 Двострано четкичка за Заби за да Дом за Соба за Бања
Свеж

Бебе Четка за заби, Удобен, Практичен Мат се Справи со 3 Двострано четкичка за Заби за да Дом за Соба за Бања

DEN 1848.00

Достапно е за нарачката

Услужни ВЛАКНАТА : На совет на услужни влакната за бебето четка за заби се заокружува да се заштити бебето заби, и scraper на грбот помага за чистење на јазикот слој и масажа на јазикот. 58 СТЕПЕН СКЛОНОСТ : бебето четка за заби има научни 58 степен склоност, дозволувајќи им на децата четка за чистење на заби и непца целосно и темелно.УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : бебето четка за заби е различен од традиционалните четки за заби, која може совршено да заврши на забите.МАТ се СПРАВИ со : бебето четка за заби има не се лизга мат рачка, која е триаголен се справи со ергономски кружни рутина.УДОБНО КОРИСТЕЊЕ : бебето е на прсти може да се вклопат на четка за заби природно, правење четка за заби поудобно да се користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.