Бебе четки за заби,Цртан филм Животинско Силикони Бебе Четка за заби Младата Орална Нега Чистење Прст Кабина Четка Погоден од Раѓање Бебе Девојка Момче (сина)
Свеж

Бебе четки за заби,Цртан филм Животинско Силикони Бебе Четка за заби Младата Орална Нега Чистење Прст Кабина

DEN 280.56

Достапно е за нарачката

【Заштита на Децата Тендер Непцата】Јазик слој почиста може да помогне да се отстрани јазик слој, млеко дамки од храна остатоци, итн.Заштитен прстен спречува доенчиња од над-протега во празнина и да предизвика повреда. 【Високо Квалитетен Материјал】Направени на квалитетот на силиконски материјал, безбедно и еко-пријателски, постабилна и издржливи,помага бебето момчиња и девојки со млеко заби ублажување на teething непријатно. 【Внимателен Дизајни】Заштитна одбивни, спречување на вашето бебе од постигнување на премногу длабоко, внимателен дизајни.Дното вшмукување чаша дизајни, на четка за заби може да биде цврсто прикачен на десктоп, се безбедни за употреба. 【Лесен за употреба】Лесно да се инсталира и расклопување, заменливи четка за заби главата, да ви донесе олеснување.Во согласност со ергономски дизајн, рачката е не се лизга и лесно да се зафат. 【Совршен Подарок за Новороденчињата】Нашата прекрасна бебе четка за заби е совршен подарок за бебето, како и обука на четка за заби,симпатична дизајн може да се зголеми бебе интерес во четкање и да им помогне да се изгради добра навика на четкање на заби,за бебето оралното здравје и хигиена преку секоја фаза од нивниот развој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.