Бебе Паста за заби, Чистење Поставите Повеќенаменски Бебе Мека Четка за заби за Бебиња над 3 Месеци Старо
Свеж

Бебе Паста за заби, Чистење Поставите Повеќенаменски Бебе Мека Четка за заби за Бебиња над 3 Месеци Старо

DEN 1250.40

Достапно е за нарачката

Материјал : Содржи безбедност тестирани четка за заби со храна одделение силиконски и супер меки најлон влакната.Применливост : Погоден за прст четки за заби за бебиња над 3 месеци стари, практични бебе четки за заби за доенчиња и мали деца.Мека : Ултра мека бебе четка за заби влакната, големината на кои им одговара на бебето е мала уста, им помага на децата да развиваат точни четкање навики.Функција : Помош момчиња и девојки ублажување на заболување на зглобовите.Мека, двојно двострано силикони влакната на овој chewable четка за заби се дизајнирани за чувствителни непца.Употреба : Родителите користат за нежно чистење и масажа на бебето забите, непцата и јазикот.Функција : 1. Материјал : Содржи безбедност тестирани четка за заби со храна одделение силиконски и супер меки најлон влакната.2. Применливост : Погоден за прст четки за заби за бебиња над 3 месеци стари, практични бебе четки за заби за доенчиња и мали деца.3. Употреба : Родителите користат за нежно чистење и масажа на бебето забите, непцата и јазикот.4. Мека : Ултра мека бебе четка за заби влакната, големината на кои им одговара на бебето е мала уста, им помага на децата да развиваат точни четкање навики.5. Функција : Помош момчиња и девојки ублажување на заболување на зглобовите.Мека, двојно двострано силикони влакната на овој chewable четка за заби се дизајнирани за чувствителни непца.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Toothbrush Material : Silicone Color : Транспарентна Бела Пакет Листата : 2 x Деца Четка за заби (Различни)1 x Складирање Кутија.

Основни својства

Item Type:
Baby Toothbrush
Material:
Silicone
Color:
Transparent White
Package List:
2 x Toddler Toothbrush (Different) :
1 x Storage Box :

Тие исто така купуваат со овој производ.