Rubbermaid Dustpan и Четка во Собата со Удобен Зафат - Гума Работ Лесно За Нечистотија Пикап
Свеж

Rubbermaid Dustpan и Четка во Собата со Удобен Зафат - Гума Работ Лесно За Нечистотија Пикап

DEN 322.56

Достапно е за нарачката

Поништуваат.Направен во САД.УДОБНО : Удобен зафат за употреба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Duster зафат почива во прав пан справи.ВИСОК ЅИД ДИЗАЈН : Висок ѕид на дизајнот да се задржи остатоци во.НАМАЛУВАЊЕ на ДВИЖЕЊЕ : Гума доведат на работ да се намали движењето време за чистење.На Rubbermaid Удобност Зафат Duster и Dustpan Собата е одлична за чистење и одржување на остатоци од далеку.Одликувајќи се со nonslip зафат се справи, тоа е удобно за сите-ден употреба.Дизајниран со повисоки ѕидови, на dustpan држи нечистотија и прашина од бегство, додека вие се транспортираат до trashcan.Кога ќе завршиш со бришење прашина бришење прашина и убедливо, едноставно користење на serrated работ на dustpan да чиста четка влакната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.