Libman Работа Клупата Прашина Четка
Свеж

Libman Работа Клупата Прашина Четка

DEN 1747.20

Достапно е за нарачката

Означена влакна да ги собереш прашина и нечистотија.Овална глава за добивање во аглите. 2.75" x 7" овална прашина на површината.Dual-украсениот sanoprene зафат. 96 китки на мека, трајни 2" ПВЦ влакна.Libman Работа Клупата Прашина Четка за лесно се вклопува во мали места да се отстрани парична казна нечистотија и прашина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.