Електрични Чевли се Подигне Фен УВ Подигање Фен за Чевли, Ракавици, Капи, Чорапи, Ски Чизми Фен Дезодорант
Свеж

Електрични Чевли се Подигне Фен УВ Подигање Фен за Чевли, Ракавици, Капи, Чорапи, Ски Чизми Фен Дезодорант

DEN 1257.60

Достапно е за нарачката

Мулти-фацетирани сушење чевли, постојана температура сушење, нема да му наштети на чевли.Dual-нуклеарна PTC греење, греење истовремено, пред и после.Температурата ќе се задржи постојана, температурата е премногу висока, а машината автоматски се прекинува. 360° три-димензионални сушење, dual-core енергија за греење.Трупот на авионот е направен од пламен-retardant материјал, и во исто време, тоа е опремен со термостат, која нема да биде опасно, бидејќи на висока температура.Боја : бела,розова Производ Големина : 17.7×6.5×4.4 cm.Бруто тежина : 0.50 кг Оценет напон : 220 V должина на кабелот за Напојување : 30+90cm температурата ќе се задржи константна температурата е премногу висока, а машината автоматски се прекинува 360° три-димензионални сушење, dual-core енергија за греење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.