Кинески Перење на Жените Camomile Оптоварување Сандала
Свеж

Кинески Перење на Жените Camomile Оптоварување Сандала

DEN 900.00

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Пета мерки околу 3.25".Опфатени Оптоварување Пета.Лак Детали.Назад-zip затворање.Две парче отворен пети со револвер сандала со покриени оптоварување, назад-zip затворање, и лак детали на глуждот на рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.