ПУМА Унисекс-Бебе Енергија Патики
Свеж

ПУМА Унисекс-Бебе Енергија Патики

DEN 1439.04

Достапно е за нарачката

100% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Современата.Ажурирање од Мелодија Мачка 2, овој стил останува солидна Пума Motorsport стил, кој салда силен изглед со тивок доверба.На Мелодија Мачка 3 обезбедува добро се вклопуваат и свеж изглед за брз пат деца.ПУМА е глобалната спортски бренд кој успешно осигурувачи влијанија од спорт, начин на живот и модата.ПУМА е единствен индустрија перспектива испорачува неочекувани во спортот-начин на живот обувки, облека и додатоци, преку техничките иновации и револуционерниот дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.