200+4 Парчиња Пауза Освен Чоколадо Силиконски Калапи чоколадо Калапи за Чоколадо Бар Силиконски Калап за Восок се Топи Големи
Свеж

200+4 Парчиња Пауза Освен Чоколадо Силиконски Калапи чоколадо Калапи за Чоколадо Бар Силиконски Калап за Восок

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Земете вашиот рачно изработени слатка бар и уживајте во неа.По употреба, едноставно стави силикони чоколадни бонбони калапи во вашата машина за миење садови, тоа излегува како нов!Зачувај вашиот многу време, направете ја вашата кујна многу помалку неред.4 инчи, може да бидат обесени на вашата кујна ѕид, спаси повеќе простор.Потоа го ставаат во замрзнувач околу 30 минути.Ние ќе процесот на целосна наплата или ви испрати замена без враќање или било какви дополнителни услови.Можете и да ги споделувате со пријателите како подарок, пакет со нашите јасно OPP торби и налепници ќе биде повеќе убаво.Сакате да имаат одлично време!.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ БАР КАЛАПИ - Направен од дебела трајни премиум силикони, на обновливи чоколадо силиконски калапи поставени се BPA free, флексибилни и цврсти.Мајки ден, татковци ден, деца ден, во секое време да ја покажете вашата љубов.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.